piątek, 4 marca 2016

PROSTE I STYLOWE DEKORACJE WELKANOCNE

Jak ten czas szybko leci...już marzec:) Pora radości, pierwszych promieni słońca i śpiewu ptaków. Uwielbiam ten czas w roku gdy wszystko budzi się do życia po szarej, długiej zimie. Otaczam się jasnymi barwami, wkładam pierwsze świeże kwiaty do wazonów, zmieniam wystrój mieszkania na lekki, wiosenny. Dziś przynoszę Wam garść inspiracji na dekoracje wielkanocne. Tak, tak, Wielkanoc już za trzy tygodnie, czas pomyśleć o wystrojeniu domu na te radosne Święta:)
 
 
dekoracje na wielkanoc
 

Nie lubię pstrokatych dekoracji i kiczowatych ozdób sprzedawanych masowo w sklepach. Dlatego też nie znajdziecie na moim stole wielkanocnym żółtych kurczątek, którym wypadają pióra i zajączków na patykach. O nie! Takim ozdobom już dziękujemy, tym bardziej, że niewielkim nakładem pracy i środków można stworzyć własne, niepowtarzalne i stylowe ozdoby pasujące do naszego domu. Naprawdę nie potrzeba wiele, wystarczą bazie przyniesione z ogrodu, jajka, rzeżucha, jakieś patyki, sznurek, kolorowy papier, świeże kwiaty. Większość tych rzeczy mamy w domu, a więc do dzieła. Wszystkie inspiracje, które tu pokazuję są proste w wykonaniu, wyszukałam dla Was takie dekoracje, które bez problemu zrobicie sami. Wprowadźmy radosny nastrój Świąt do naszych domów:)
 
wszystkie zdjęcia pochodzą z pinterest.com
 
 
Wielkanoc

stół wielkanocny

stół na wielkanoc

stół na wielkanoc

stół na wielkanoc

stół na wielkanoc

stół na wielkanocwielkanoc

wielkanoc

wielkanoc

wielkanoc
 
 
A na koniec fantastyczna dekoracja przed domem:)  Wymaga już trochę więcej pracy, ale warto bo efekt wspaniały. Prosto, bez przesady, a jest WOW.
 
 
wielkanoc
 
 
Ściskam mocno i lecę szykować własne dekoracje:)
 
 
 

2 komentarze:

 1. Bardzo mi się podobają takie naturalne dekoracje. Z roku na rok jest u mnie mńiej koszmarków :)
  Pozdrawiam
  Marta

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja pozbyłam się ich jakiś czas temu:) Teraz stawiam właśnie na prostotę i harmonię z resztą dodatków.

   Usuń